Буряку передали запрошення від Прозапаса зустрітись на публічних дебатах: відповіді поки немає

112

Володимир Буряк особисто отримав запрошення від кандидата в мери від «Європейської Солідарності» Валерія Прозапаса зустрітись на публічних дебатах.

Як ми писали раніше, сьогодні Валерія Прозапаса не пустили до будівлі міськради, тому повістку на дебати очільнику міста передав голова фракції «Європейська Солідарність» Олександр Константинов.

«Можна проводити сьогодні передвиборчі масові заходи, не дивлячись на карантин, але не можна пускати в цю залу журналістів і кандидата на пост міського голови від «Європейської Солідарності» Валерія Прозапаса.
Я від його імені передаю вам повістку», – звернувся до мера лідер фракції і зачитав повістку.

Володимир Буряк не дав відповіді щодо зустрічі на публічних дебатах. Заслухавши пропозицію він одразу закликав до виступу наступного доповідача.

Володимиру Буряку передали запрошення Валерія Прозапаса зустрітись на публічних дебатах, але відповді мер не дав.Заслухавши текст повістки він одразу закликав до виступу наступного доповідача.

Gepostet von Європейська Солідарність Запоріжжя am Mittwoch, 30. September 2020

 

Нагадаємо, сьогодні кандидат в мери від «Європейської Солідарності» Валерій Прозапас викликав чинного міського голову Володимира Буряка на публічні дебати. Він зазначив, що за п’ять років очільник міста жодного разу не постав перед пресою або громадськістю, і не відповів за масові корупційні скандали та зловживання бюджетом, але зараз Буряку відмовчатись не вдасться.

«У нас з’явилось багато питань, на які у міста є право на відповіді. Чому при рекордних, внаслідок реформи децентралізації, бюджетах, на кінець 2020 року борг міста Запоріжжя складе більше двох мільярдів гривень?

Запоріжжя опинилося на ганебному третьому місці у рейтингу конкурентоспроможності міст. Чому немає коментарів та відповідної реакції на постійні корупційні скандали, на зловживання в бюджетах?

«Я, як кандидат на посаду міського голови, вимагаю публічних дебатів з мером Буряком», – зазначив Валерій Прозапас.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...