Це планомірна робота над дискредитацією та демонізацією учасників бойових дій і волонтерів, – Ігор Артюшенко про масові обшуки і затримання ветеранів АТО

84

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили масові обшуки та затримання ветеранів і добровольців АТО, які відбуваються в Україні.

Правоохоронці за постановою Печерського районного суду провели обшук у піцерії «Ветерано», також затримали учасницю бойових дій Інну Грищенко, який інкримінують причетність до замаху на івано-франківського бізнесмена, а ще раніше затримали її чоловіка.

Народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко назвав ці події «планомірною роботою над дискредитацією та демонізацією учасників бойових дій і волонтерів».

– Вважаю, що проблема трохи глибша. Це точно не випадковість. Це планомірна робота над дискредитацією, іншими словами демонізацією взагалі ветеранів, учасників бойових дій, волонтерів.

На мою думку все це почалось якраз перед відміною параду на День незалежності. Тобто нова влада побачила, що є люди, патріотично налаштовані доволі сильно організовані, пасіонарні, патріотичні, які точно не підтримують капітулянську політику сучасної влади. Вони  можуть організувати вулицю, вони можуть вийти на протест, на мирний протест, у них є своя думка – власне що і відбулось 24 серпня. Потім було 14 жовтня, потім рух «Ні капітуляції!», і подібні мирні протести по всій території України.

І вони розуміють, дивлячись соціологію, що є велика група людей, якій довіряє українське суспільство, а ця група людей або нейтрально ставиться до політики нинішньої влади, або негативно ставиться. І тоді виникає питання: а яким чином зменшити  їх авторитетність чи рівень довіри в суспільстві? Таким методом –  один бандит, інший злочинець, третій щось вкрав і вбив. Подивіться на риторику каналу 1+1 – там кожен день атошник або волонтер порушив закон, щось погане зробив. Тобто йде навмисне нагнітання для того, щоб цей рівень довіри до волонтерів і ветеранів падав все менше, – зазначив політик.

Ігор Артюшенко висловив думку, що наразі нова влада працює над створенням лояльної до себе організації ветеранів АТО, учасників бойових дій та волонтерів.

Вони переслідують дві мети: перша – максимально зменшити вплив і довіру взагалі ветеранів АТО і під це створити свою організацію. Я думаю, найближчим часом ми побачимо публічних спікерів атошних організацій, які підтримують Зеленського. Тому що їх таким чином купують, – підсумував Ігор Артюшеноко.

Повний ефір програми дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=2e62vZdJi_k

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...