Прем’єр-міністр відповів на питання щодо передачі запорізького аеропорту в концесію

626
Фото: Google.com

Сьогодні, 7 жовтня, до Запоріжжя з робочим візитом прибув прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Найперший об’єкт, який відвідав чиновник – славнозвісні недобудовані мости через Дніпро, який вже охрестили символом корупції. Однак, місцевих журналістів цікавили не лише недобудови.

Зокрема, нещодавно з’явилася інформація, що Міністерство інфраструктури планує передати у концесію низку українських аеропортів, серед яких Міжнародний аеропорт «Запоріжжя». Більшість місцевих мешканців здивувалися рішенню, адже аеропорт тривалий час був збитковим. Коли об’єкт передали у власність міста й за бюджетні кошти міста почали відбудовувати – аеропорт знову став прибутковим. Тепер, виходить, що у Запоріжжя хочуть відібрати об’єкт.

Олексій Гончарук підтвердив, що розглядається варіант передачі аеропорту «Запоріжжя» у концесію.

«Дійсно розглядаємо можливість передачі у концесію українських аеропортів та портів. Це дасть можливість залучити для їх розвитку кошти бізнесу. Як це може виглядати? Наприклад, держава будує злітно-посадкову смугу, бізнес-термінал та іншу інфраструктуру»

Відзначимо, за перше півріччя 2019 року запорізький аеропорт прийняв 230 тисяч пасажирів. Для порівняння у 2018 році цей показник складав 177 тисяч.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...