Через образу Голова ОП проігнорував прощання з загиблими в Ірані – ЗМІ

213
Фото: Українська правда

19 січня в Терміналі Міжнародного аеропорту «Бориспіль» відбулася прощальна церемонія з українцями, які загинули в авіакатастрофі в Ірані. Ця трагедія вплинула на багатьох громадян.

Того дня в аеропорті були присутні президент Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Олексій Гончарук, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков та ін. Журналісти здивувалися, коли поряд з очільником країни не було видно Голови Офісу президента Андрія Богдана. Варто відзначити, що він взагалі проігнорував захід.

В одному з матеріалів «Української правди» зазначається, що ймовірною причиною відсутності Богдана стала суперечка між ним та Андрієм Єрмаком – помічником президента.

Начебто, узгоджуючи деталі церемонії Єрмак, як позаштатний радник Зеленського мав стати у другий ряд (за спинами Володимира Зеленського та Олександра Гончарука). Проте йому не сподобалась така розстановка. Апелювавши, що саме він відповідав за вирішення «іранської кризи», сказав, що керівник ОП чинить несправедливо. Головнокомандувач заступився за підлеглого перед Богданом. На що той відповів: «Тоді не прийду я».

Нагадаємо, 8 січня в небі Ірану розбився український боїнг “МАУ” на якому знаходилося 176 осіб – 176 пасажирів та 9 членів екіпажу. Серед них 11 українців. Спочатку оприлюднювалися різні причини. Завдяки закордонним високопосадовцям, які дотиснули на Іран, було визнано, що літак збили випадково ракетою.

Читайте також:

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...