Чи буде конструктивною робота міської ради: стали відомі перші результати переговорів

219
Чи буде конструктивною робота мерії: перші результати переговорів
Вчора, 5 лютого відбулась зустріч представників демократичних фракцій Запорізької міської ради у складі «Солідарність», «Батьківщина», «УКРОП» та «Самопоміч» із міським головою Володимиром Буряком. В рамках зустрічі демократи передали своїм колегам з фракцій більшості проект Меморандуму про співпрацю.

Цей документ покликаний створити механізми взаємодії між двома конфліктуючими таборами серед депутатського корпусу, який дозволив би налагодити конструктивну співпрацю.

Нагадаємо, конфлікт між більшістю і меншістю загострився під час першого пленарного засідання, коли промерські фракції відмовились задовільними вимоги меншості та не підтримали першочергове прийняття їх проектів рішень. Це змусило демократів залишити сесійну залу, що стало підставою для  перенесення більшість проектів з порядку денного на друге пленарне засідання.

Наразі Меморандум направлено представникам фракцій більшості на вивчення, і відповіді від них поки не отримано. Тим не менше, перші результати діалогу вже досягнуті.

За словами голови фракції «Солідарність» у міськраді Олександра Константинова, більшість та міський голова пообіцяли проводити додаткові консультації по кожному проекту рішення, щодо якого у представників демократичних сил будуть виникати зауваження.

Чи буде конструктивною робота мерії: перші результати переговорів
Олександр Константинов

«Наша зустріч була покликана створити нові механізми конструктивної роботи ради, щоб рішення приймали всі 7, а не лише 3 фракції. Ми досягли того, що нам пообіцяли проводити додаткові консультації за тиждень до сесії по тих проектах, щодо яких у демократичних фракцій будуть виникати зауваження», – зазначив Олександр Константинов.

Окрім цього, під час зустрічі були погоджені окремі питання, які стосувались вимог демократичних фракцій. Зокрема, щодо проекту рішення «Про створення наглядових рад при комунальних підприємствах» прийнято рішення схвалити створення такого органу в тестовому режимі при КП «Міські теплові мережі». Також в планах депутатів спільно прийняти рішення про зниження тарифу на прибирання прибудинкової території, а також створити контрольну комісію, яка перевірить результати діяльності комунальних підприємств «Основаніє» та «Наше місто».

«Вчора ми зробили перший крок для налагодження діалогу між всіма політичними силами, що присутні у складі Запорізької міськради. Сподіваюсь, що ця спроба буде вдалою. Про перші результати наших переговорів ми зможемо судити вже завтра під час пленарного засідання сесії», – коментує підсумки зустрічі голова фракції «Солідарність».

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...