Чи саме в цьому і є мета – добити країну і принести її кволу на долонях в Кремль: Ігор Артюшенко – про перспективу введення надзвичайного стану

73

У ОПУ та серед депутатів активно обговорюється тема введення надзвичайного стану в країні. «ЗА» – фракція слуг Зеленського та ОПЗЖ Медведчука (от такий черговий факт вже системного злигання зелених з проросійськими силами).

«ПРОТИ» – вся опозиція. Від «Європейської Солідарності» та «Голосу» і аж до «Батьківщини». Про це на своєму Facebook написав народний депутат восьмого скликання, голова Запортізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Політик наголосив, що наразі важливо  розібратися, що таке надзвичайний стан і чим він відрізняється від надзвичайної ситуації, яка вже введена в кількох областях.

«Насправді, принципова відмінність одна – за надзвичайного стану суттєво обмежуються права і свободи громадян», – зазначив Ігор Артюшенко і навів декілька положень надзвичайного стану:

– примусове відчуження або вилучення майна у юридичних і фізичних осіб.

– встановлення для юридичних осіб квартирної повинності для тимчасового розміщення евакуйованого або тимчасово переселеного населення;

– запровадження особливого порядку (карток) розподілення продуктів харчування і предметів першої необхідності;

– запровадження комендантської години;

– перевірка документів у громадян, а в необхідних випадках – проведення особистого огляду;

– регулювання роботи цивільних теле- та радіоцентрів;

– особливі правила користування зв’язком та передачі інформації через комп’ютерні мережі;

– заборона виготовлення і розповсюдження інформаційних матеріалів, що можуть дестабілізувати обстановку (пост в ФП – це теж інформаційний матеріал)

Політик висловив думку, що введення надзвичайного стану направлені на те, щоб добити українську економіку.

«Тому у мене виникає 2 риторичних питання до влади:

1) яким чином контроль за ЗМІ та інтернетом, відчуження особистого майна громадян та введення карток на продукти забезпечать наявність масок, апаратів ШВЛ, достатню кількість кисню та ліків в лікарнях?

2) чи не здається Вам, що такі дії не мають нічого спільного з покращенням протиепідемічної ситуації, але точно доб’ють та покладуть в труну слабку українську економіку? Ту економіку, яка вже і так почала падати за Вашої влади!
Чи саме в цьому і є мета – добити країну і принести її кволу на долонях в Кремль?

Маю переконливу надію, що владі вистачить здорового глузду не перейти межу та не вестись на те, що їм на вушко нашіптують з ОПЗЖ.

Бо український народ – це пружина, яку сильно краще не стискати. Бо вистрілить в око.

Здоров’я всім!
І залишайтеся вдома!

І пам’ятайте, що права і свободи варті того, щоб за них боротися!», – написав депутат восьмого скликання.

У ОПУ та серед депутатів активно обговорюється тема введення надзвичайного стану в країні."ЗА" – фракція слуг…

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Понеділок, 23 березня 2020 р.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...