Відео з побиттям українця через кашель в автобусі може бути фейком, який розповсюдив нардеп від «Слуги народу»

88

Нещодавній допис у соцмережах народного депутата від партії «Слуга народу» Максима Бужанського, з відео, де йдеться про начебто побиття мешканця Львова через його кашель в автобусі, є фейковим. Про це заявили народні депутати від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький та Олег Синютка. Народні обранці направили відповідне звернення, в якому вимагають від СБУ та ДБР розслідувати фейки Бужанського.

Про це повідомляє «Еспресо» з посиланням на Фейсбук Олега Синютки.

“На шостому році війни з Росією нас мало б нічого не дивувати, бо російська пропаганда використовує весь арсенал брехні, щоб Україну зробити слабшою і знищити нашу волю до протистояння з ворогом. Винахідливою в українофобії є російська 5 колона в Україні, її відверті та приховані агенти. А також всі, хто обслуговує олігархів, які після перемоги Зеленського на виборах відкрито реалізують політику капітуляції України та накладання російського ярма на шиї українців”, – зазначив народний депутат.

Він нагадав, що свіжим прикладом цьому є нещодавній допис у соцмережах Максима Бужанського, народного депутата від партії “Слуга народу”. Йдеться про поширене Бужанським відео начебто побиття мешканця Львова через його кашель в автобусі, яке є фейковим.

“Чистий фейк, бо жодного такого випадку у Львові не було. Але фейку депутату від “слуг” було мало – він порівняв цю ситуацію з погромом євреїв у липні 1941 року, що стався після приходу нацистів до нашого міста.  Мета цієї антиукраїнської провокації очевидна: показати, що “у Львові нічого не змінилося з 1941 року” і вже почалися погроми в “центрі бандерівщини”. Методи провокаторів не змінилися від десятиліть: та сама брехня, те саме намагання виставити мешканців Львова і Галичини та України загалом, як недостойних жити в цивілізованій Європі” – підкреслив Олег Синютка

Також народний депутат зазначив, що для мільйонів українців і туристів з усього світу Львів вже давно став символом європейськості України, гостинності, толерантності й пошанування багатонаціональної і багатокультурної історії міста.

“Разом із колегою по фракції Миколою Княжицьким ми звернулися до СБУ і ДБР, щоб вони розслідували цю чергову спробу посварити українців з різних регіонів країни і посіяти міжнаціональну ворожнечу. Держава має реагувати рішуче,  особливо в теперішніх обставинах, коли завданням всіх українців і влади зокрема є боротьба з пандемією коронавірусу”, – підсумував народний депутат

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...