Чоловік, який заливав своїй цивільній дружині окропом до рота може сісти на 15 років

692

Справу чоловіка, який облив свою співмешканку окропом перекваліфіковано і зараз йому загрожує 15 років позбавлення волі.

Першочергово, співробітники місцевого відділку поліції кваліфікували справу як – завдання тілесних ушкоджень середньої важкості. Втім, прокуратуру така кваліфікація справи не влаштувала, тож після її втручання, справу розслідують як – замах на умисне вбивство.

“Зважаючи на обставини вчиненого кримінального правопорушення, локалізацію тілесних ушкоджень в районі життєво важливих органів та можливі наслідки у виді настання смерті” – повідомляють в прокуратурі Запорізької області.

Нагадаємо, 25 липня чоловік облив окропом 25-рчіну дівчину, коли вона спала. Постраждалу у тяжкому стані доправили до лікарні.

Як розповіла постраждала пізніше, її сон перервав різкий біль. Чоловік відкрив рота Анастасії та почав заливати в неї кип’ячу воду. Коли дівчина підвелася, то вилив на неї решту води з каструлі й помчав на кухню по наступну. Чоловік, що це вчинив є співменканцем Анастасії та батьком її двох маленьких діток. Зловмисник зараз переховуються від правоохоронців, боїться відповідати за злочин, а його мати вимагає від Анастасії відмови від заяви в поліції.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...