Жодного кумівства: Комітет з нацбезпеки віддадуть чоловікові подруги дитинства Зеленського

447

Олександр Завітневич, директор Смілянського ливарного заводу в Черкаській області, якому, за повідомленнями ЗМІ, можуть віддати Комітет з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України, є чоловіком Наталі Завитневич. Остання вчилася разом з Володимиром Зеленським у середній школі №95 міста Кривого Рогу. А зараз консультує його сім’ю як психолог.

Сім’я Завитневич входить до близького кола спілкування Володимира Зеленського вже багато років. Вони дружать з сім’ями Андрейчикова (Андрій Андрейчик висувався на пост губернатора Одеської області, але не був призначений), Арістова (Юрій Аристов тепер народний депутат, №41 в списку, в минулому партнер Президента по рибному бізнесу), з сім’єю Шефіра та багатьма «кварталівцями» .

Дружба забезпечила Олександру Завитневич місце в партійному списку СН №39. З огляду на його непублічність, це викликало подив у журналістів, яке посилилося з появою інформації, що він розглядається серед претендентів на один з найпрестижніших Комітетів Верховної Ради. Насправді все просто.

джерело – Антикор

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...