Дефіцит коштів та повернення доходів від акцизу: про що говорила під час Запорізької міськради

100
Фото: Google.com

Сьогодні, 25 вересня, під час 43-ої сесії Запорізької міськради депутати на чолі з мером Володимиром Буряком обговорили ряд важливих питань. Зрозуміло, що одне з найсуттєвіших – затвердження бюджету на 2020 рік.

Перспективи м’яко кажучи не райдужні. Виявляється, субвенції, які отримає Запоріжжя, не покриють інфляцію та поточні витрати міста. На сьогодні дефіцит складає 750 млн. гривень, повідомляє «Заноза».

Суттєво могли покращати ситуацію доходи від акцизу доріг. Однак гроші від акцизу зобов’яжуть відправляти в дорожній фонд держави. Також заступниця голови міста з фінансових питань Валентина Малиш розповіла про ряд інших проблемних моментів. Зокрема, незрозуміло з яких джерел фінансуватиметься вторинна ланка медицини. У пояснювальній записці також зазначено витрати тільки на перший квартал. Субвенції з міського бюджету вистачить на оплату зарплат медпрацівникам тільки за перші півтора місяця.

При всьому цьому місто повинно направляти в держбюджет реверсну дотацію. Її розмір збільшиться у порівнянні з минулим роком більше ніж на 100 млн грн. Запоріжжя відправить більше грошей, ніж отримає.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...