Після промови лікаря-хірурга 5-ї міської лікарні Запоріжжя, головний лікар хотів його звільнити

3144

Сьогодні, 25 вересня, під час 43-ої сесії Запорізької міськради, взяв слово завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії Володимир Акіньшин. На трибуні він розповів про проблему, яка склалася в 5-й міській лікарні – головного лікаря Дмитра Івченка, звинувачують в некомпетентності.

Стало відомо, що колектив медичного закладу невдоволений новим керівництвом. За словами Володимира Акіньшина, лікарі намагалися знайти спільну мову з головним лікарем, однак він спілкується з ними тільки через Телеграм.

«Зараз відділення 3-ої хірургії збираються перемістити на базу 2-го відділення. У моєму відділення де фактично 60 ліжок, розвернуто лише 56. Ми їх фізично не в змозі розвернути. У другому відділені взагалі можна розвернути лише 49 ліжок. Знищується одна операційна. Звільняються люди», – розповідає він.

Депутати не знають, що робити в даному випадку. Пропонувалося створити спеціальну комісію яка досліджуватиме ситуацію аби в майбутньому винести обґрунтоване рішення.

Потім лікар-хірург поїхав на роботу. Через деякий час депутат Віталій Рябцев повідомив, що Акіньшин розповів телефоном, що Івченко хоче його звільнити.

Після палких дебатів мер Володимир Буряк звернувся до директорки департаменту охорони здоров’я Запорізької міськради Вікторії Ушакової з проханням проконтролювати ситуацію – до розслідування питання, Акіньшин має лишатись на посаді.

Читайте також:В одному з районів Запоріжжя рух транспорту буде закрито

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...