Для уникнення ДТП на запорізьких дорогах вживають додаткових заходів безпеки

99
освітлення

У Запоріжжі встановлюють додаткове освітлення на аварійно небезпечних ділянках доріг. Сьогодні робітники виконують працють на мостовому переїзді на вул. Калібровій у Заводському районі. Про це повідомляє прес-служба Запорізької міської ради.

Системна робота по додатковому освітленню пішохідних переходів в районах шкіл і на аварійних ділянках доріг розпочалась минулого року. Як розповів заступник голови районної адміністрації по Заводському району Юрій Кулак, вулиці, де необхідно допоміжне освітлення, вибиралися з урахуванням звернень громадян, листів поліції про місця концентрації ДТП.

– У Заводському районі тривають роботи по додатковому освітленню місць концентрації ДТП. У минулому році ми встановили додаткові сигнальні світлофори на пішохідних переходах на вул. Демократичній, Білгородській, Павлокічкаській. На сьогодні виконуються роботи по установці додаткового освітлення на вул. Калібровій. Будуть встановлені додаткові світильники на двох мостових переїздах, щоб забезпечити безпеку руху для водіїв і пішоходів, – розповів Юрій Кулак.

Також планується встановити додаткові світильники на вул. Павлокічкаська, Історична, в районі шкіл і дитсадків.

Читайте також: В мерії прийняли рішення стосовно запорізьких ліфтів

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...