Запорізька мерія повідомила з якими питаннями можна звертатися в службу “15-80”

75
Як повідомляє портал міської ради, запоріжці можуть подавати в службу «15-80» заявки для керуючих компаній та скаржитися на роботу громадського транспорту. Проте, швидко додзвонитися до контакт-центру складно.

Зазначено, що міський контакт-центр «15-80» приймає заявки городян не тільки для комунальних підприємств Запоріжжя. До єдиної програми служби підключаються все нові підприємства.

За словами директора КП «Центр управління інформаційними технологіями” Юрія Орєшкіна, громадянам можна подавати заявки до “15-80” зі скаргами на невивезення сміття, стосовно питань з «Запоріжгазом», «Запорізькими міськими електричними мережами». Також, з приводу роботи громадського транспорту і заявками щодо виконня робіт керуючих компаній міста, які займаються обслуговуванням більшої частини житлового фонду Запоріжжя.

– Ігнорування заявок, які надходять через службу «15-80», з боку керуючих компаній немає. Зараз ми продовжуємо вдосконалювати нашу взаємодію. Можу сказати, що у нас є позитивна динаміка щодо виконання заявок, – сказав Юрій Орєшкін.

Але жителі міста Запоріжжя думають дещо інакше. Неодноразово запоріжці скаржилися на некоректну роботу служби “15-80”, яка скасовує вхідні дзвінки громадян. І тут згадується весела фраза веселого мера Запоріжжя: «Немає проблем з виконанням заявок горомадян, є проблема з  незадовільною роботою комунальних служб!». Як показує досвід проблема є: з подачею і прийняттям заявок, з їх виконанням, а також з роботою комунальних служб та приватних компаній, яким запоріжці платять власні кошти!

Читайте також: Запорізькі двори завалені сміттям — мерія мовчить

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...