До Запоріжжя приїздить американський режисер: плануються воркшоп та показ фільму

129
Фото: facebook.com

12 листопада в Art HUB Zp запорізького Турінфоцентру відбудеться зустріч з американським режисером та спеціалістом у галузі стратегічних комунікацій Іззі Чан. Вона приїжджає в Україну на запрошення посольства США, як представниця програми Державного департаменту США «American Film Showcace».

Іззі Чан має понад 15-річний досвід успішної роботи стратегом у сфері комунікацій. Вона працювала з такими всесвітньо відомими фірмами, як Apple, Google, Visa, Nike, Honda і Audi, допомагала створювати їхні бренди та якомога ефективніше доносити інформацію до споживачів.

У своїй презентації вона розповість про стратегічні інструменти і процеси, які вона використовує в роботі зі своїми корпоративними клієнтами, і пояснить, як неприбуткові організації, режисери незалежного кіно та малий бізнес можуть пристосувати цей інструментарій до створення власного бренду й оптимізації своїх маркетингових зусиль.
Початок воркшопу від Іззі Чан – о 16:00.

Фото: facebook.com

Одразу після нього, о 18:00, відбудеться перегляд документального фільму Іззі Чан «The Big Flip» («Великий переворот»). Картина присвячена питанню змін у сучасних сім’ях, де все частіше матері приносять основний дохід, а батьки залишаються вдома з дітьми. Фільм буде демонструватись англійською мовою з українськими субтитрами.

Фото: facebook.com

Місце зустрічі: Art HUB Zp – Туристичний інформаційний центр. Вхід вільний.

Читайте також: В Запорожье на встречу с Тимошенко не пустили журналистов и активистов

загрузка...