До Запоріжжя завітав естонський мандрівник, який подорожує світом на УАЗику

157
Фото: zp.gov.ua

Три тижні тому Павел Арно з Естонії вирушив у цікаву подорож Україною. Проїхавши на своєму УАЗику різні міста та села Західної України, він дістався Запоріжжя. Арно зустрічали у Туристичному інформаційному центрі в рамках діючого проекта «Travel-зустріч» з мандрівниками, які розповідають про свої лайфхаки та ідеї й діляться досвідом подорожей різними країнами.

Павел Арно пенсіонер, йому 72 роки. Мандрувати на УАЗику країнами СНД він почав ще у 2014 році.

“Поживши два роки на пенсії, я зрозумыв, що мені стало нудно. Вирішив подорожувати. Мені хотілося подивитися країни, що входили до Радянського Союзу. Багато де вже побував. Три тижні подорожую Україною”, – каже мандрівник.

За час своїх подорожей Арно вже встиг відвідати Калмикію, Чечню, Північну Осетію, Литву, Латвію та Білорусь. Пишається Павел Арно своїм незмінним супутником – улюбленою машиной УАЗиком.

“Машина 79 року народження, а я 46-го. Машина раніше працювала у нас в колгоспі. Я її купив і відремонтував, поставив 5 ступінчасту коробку передач, щоб швидше їздила. Тепер вона мій надійний партнер”, – говорить Павел Арно.

Фото: zp.gov.ua

Після мандрівки Запоріжжям Павел відправиться до Дніпра, Харкова та Полтави.

А ось що естонець думає про Запоріжжі, в якому побував вперше: “Тут чудові місця. Багато цікавого. У Запоріжжі вразив «Дніпрогес», катання на байдарках, плавні, Хортиця. У нас маленька країна і вулиці короткі, а у вас їдеш-їдеш … дуже довгий проспект”, – розповідає Павел Арно.

За враженнями своєї мандрівки Павел Арно пише книгу «На УАЗику Україною».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...