Докази злочинних дій запорізьких чиновників оприлюднені

163

Прокуратура Харківської області вирішила оприлюднити докази причетності братів Марченків та Анатолія Пустоварова до розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах.

– Для уникнення політичних спекуляцій з боку однієї з парламентських фракцій щодо нібито політичних переслідувань в Запорізькій області, слідчими Харківської прокуратури було прийнято рішення про оприлюднення частини аудіо і фотоматеріалів про причетність підозрюваних осіб до розкрадань бюджетних коштів, – пише на своїй сторінці прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган.

Оприлюднені докази це записи телефонних розмов та переписки учасників злочину. Зокрема розмова поки невідомого депутата міської ради, судячи з голосу це жінка та бухгалтерки, яка обслуговувала фіктивні підприємства. Також переписка Марка Марченка та Анатолія Пустоварова.

Зі звуку чітко зрозуміло про які суми йде річ, Марк Марченко у розмові зі спільницею зухвало вихваляється тим, що провернув такі справи, які не могли провернути за 2 роки. Також самовпевнено запевняє, що когось посадити можуть, але не його і не його людей!

Перші записи розмов датуються квітнем 2017 року. Оприлюднена переписка була знайденою в комп’ютерах учасників злочинних дій після обшуків.  Опираючись на докази прокуратура отримала практично повну схему злочинних дій.

Нагадаємо, що на тому тижні силовики проводили обшуки у запорізьких чиновників. Заступника Запорізької облради Владислава Марченко та його брата Марка Марченко підозрюють в проведенні фіктивних тендерів при будівництві шкільних стадіонів в результаті чого вони привласнили 87 мільйонів гривень. За словами Генпрокурора Юрія Луценко, вони лобіювали інтереси своєї фірми через зв’язок з заступником мера Запоріжжя Анатолієм Пустоваровим.

Заступник голови облради наразі знаходиться під домашнім арештом та чекає судового засідання стосовно висунутих звинувачень, яке відбудеться вже завтра, 28 грудня в Червонозаводському районному суді. Будуть вирішувати питання про відсторонення останнього від посади.  А ось заступник мера Анатолій Пустоваров, раптово потрапив до лікарні. 

Під час першого судового засідання у справі Марченко, народні депутати «Самопомочі» робили гучні заяви у суді. Нардеп Олег Березюк заявляв, що справа Марченків це ніщо інше, як політичні репресії. В той час, прокуратура зазначила, що має докази і свідчення, які доводять провину звинувачених. Не пройшло і тижня, як докази злочинів оприлюднили.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...