Ексрадник президента Віктора Януковича радить звільнити мністра культури через мовний закон

4332
Фото: Google.com

На одному з ефірів «Newsone» колишній заступник голови Адміністрації четвертого президента Віктора Януковича Андрій Портнов висловив думку, що міністра культури, молоді та спорту Володимир Бородянський треба звільнити.

Ексрадника бентежать висловлювання чиновника з приводу мовного закону, зокрема, міністр зазначив, ще не бачить причин наразі вносити до постанови зміни, які вносилися 25 квітня «Про функціонування української мови як державної».

«Цей міністр культури має бути негайно звільнений, хоча б тому, що президент країни публічно заявив, що буде переглядати рішення попереднього президента та парламенту, які цей закон спродукували. Якщо сказав президент, то як мінімум, –  мовчи, проведи консультації з главою держави, переконайся, що не будете міняти, та доклади про ризики. Інакше девальвується слово президента. Адже якщо президент сказав, то треба виконувати», – зазначив  Андрій Портнов

Він звернувся до депутатів фракції «Слуга народу», щоб вони зареєстрували проект постанови про звільнення міністра культури.

Джерело: ДетекторМедіа

Читайте також:Добровольці готові зайняти позиції ЗСУ, якщо українських військових відведуть

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...