У холодну пору року бажання спокусити теплі напої виникають практично у всіх та кожного. Але це неможливо зробити без електричного чайника, за допомогою якого вдасться підготувати окріп та заварити будь-який вид напою. Запашний чай або ароматна кава завжди будуть на столі.
Але чайників не так мало, як здається, і складність вибору іноді обмежує покупку. Для простоти необхідно врахувати власні критерії та параметри, вивчити характеристики, після чого проаналізувати електрочайники та зробити вибір. Чудеса сучасності дозволять за кілька хвилин підготувати задану кількість окропу.
Матеріал корпусу
Виробники використовують кілька видів матеріалів для електрочайників:
- Нержавіюча сталь. Найміцніший, надійний та стійкий варіант виконання. Він захищений від подряпин та може зберігати температуру протягом тривалого часу;
- Скло. Гарний варіант для естетів, до того ж деякі моделі доповнюються підсвічуванням. Необхідно дбайливо експлуатувати техніку;
- Кераміка. Матеріал екологічно чистий, що доповнюється часто оригінальними розписами;
- Пластик. Дешевий варіант, але стійкий до зношування. Матеріал менш нагрівається, але виготовляється з основи, де немає шкідливих речовин та сполук.
Потрібно розуміти, що на ринку, крім електрочайників, є термопоти, які працюють як термоси. Після нагрівання вони здатні зберігати температурний режим, що є актуальним для застосування в офісах або для великих сімей.
Нагрівальні елементи
Виробники часто використовують відкриті ТЕНи, які представлені у вигляді спіралі, і її можна побачити всередині чайника. Компонент виготовляється із застосуванням нержавіючої сталі, але має покриття із хрому. Згодом на поверхні залишається накип, тому за такими моделями складно доглядати. Головна перевага такого виконання – доступна вартість.
Закритий нагрівальний елемент кращий, тому що виріб покривається металевою пластиною, що дозволяє легко чистити чайник. Єдиний недолік такого компонування – надмірний шум під час роботи.
Де придбати електрочайник?
Інтернет-магазин «ЖЖУК» стане чудовим місцем для вибору та купівлі електрочайників, де можна ознайомитися з великим набором пристроїв, їх характеристиками та параметрами. Вибір потрібно робити виходячи з кількості гостей і того, за яких умов пристрій буде експлуатуватися. Об’ємні моделі більше споживатимуть електроенергії і не завжди потрібно нагрівати кілька літрів.