Як ми повідомляли, через погіршення погодних умов на головних дорогах області обмежили рух. Співробітники поліції на блокпостах у Бердянську не пропускають багатотонний й пасажирський транспорт у напрямку до Маріуполя, Мелітополя й Запоріжжя.
З початку доби підрозділи ГУ ДСНС для допомоги населенню внаслідок несприятливих погодних умов залучилися вже 39 разів. Рятувальники вивільнили 81 одиницю техніки, з яких 1 карета швидкої допомоги, 2 маршрутних таксі, 16 вантажівок та врятували 184 людини.
З’явився фоторепортаж з місця подій.
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet2.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet3.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet4.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet5.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet6.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet7.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet8.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet10.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet11.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet12.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet13.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet14.jpg)
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2019/01/zamet15-1.jpg)