Владика Павло заявив, що Крим ніколи не був українським, а УПЦ МП не існує (фото,відео)

137
Крим
Крим дістався Україні при Сталіні незаконним шляхом, а Московського патріархату в Україні немає, є Російська православна церква, так вважає владика Павло, очільник Києво-Печерської лаври.
Як раніше повідомляв “Forpost”, вчора під стінами Києво-Печерської Лаври люди влаштували акцію протесту, називаючи церкву Московського патріархату — агентурою ФСБ-МП. Між священиками та учасниками мітингу розгорілися дискусії. Відео вчорашньої акції у Києві опублікував на своїй сторінці у Фейсбук лідер націоналістичної організації С14, боєць АТО Євген Карась. Він разом з іншими українцями прийшов до храму, щоб поставити попам кілька запитань. Зокрема про корупцію у стінах лаври, статки у священиків та хамовиту поведінку.

В свою чергу, намісник сказав, що в Україні немає “Московського патріархату”. “Є Російська православна церква, а не Московський патріархат”. Єпископ також заявив, що Крим НІКОЛИ не був українським. “Це незаконно було зроблено при Сталіні” – коментував митрополит. Владика Павло  навіть  не знає, з ким воює Україна. Він сказав, що не був на війні, а тому йому невідомо хто і з ким воює.

Детальніше дивіться у відео:

ПРИЙШЛИ КОЛЯДУВАТИ ДО СЕПАРІВ У ЛАВРУ.КИЯНИ! ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОЛЯДУВАННЯ! ПРИХОДЬТЕ!ЗРОБІТЬ РЕПОСТ!Цікавимося чи покаялися грішники з ФСБ за те, що:Настоятель Києво-Печерської Лаври системно поринув у корупцію та аморальність:- митрополит Павло без боязні Господа розкрадає гроші з ремонтних та реставраційних робіт у Лаврі;- владика Павєл був депутатом від Партії регіонів в 2008 році, а до того сам казав, що думав балотуватися від комуністів;- їздить на мерседесі S-класу в свій маєток під Києвом;- в 2014-му році порівняв Януковича з Ісусом Христом;- неодноразово хамив та нападав на журналістів.Десятки членів охоронних структур Московського патріархату та Києво-Печерської Лаври стали бойовиками у сепарів:- один з перших керівників бойовиків "Ромашка" – пономар Києво-Печерської Лаври. Саме він керував групою сепарів, що першими вчинили напад на "Альфу" СБУ під Слов'янськом;- ще один з перших командирів сепарів – "Кедр" – Дмитро Жуков, що десяток років керував "православними" ходами, які виходили з Києво-Печерсько Лаври;- Алєксєй Сєліванов, керівник "Вєрного казачєства", яке охороняло заходи Московського патріархату і неодноразово несли вахту в Лаврі, зараз воює з бойовиками в ЛНР.

Опубліковано Євгеном Карасем 8 січня 2018 р.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...