Відмова попів відспівувати запорізького малюка спричинила скандал під стінами Києво-Печерської лаври

600
лаври
Вчора під стінами Києво-Печерської лаври люди влаштували акцію протесту, називаючи церкву Московського патріархату – агентурою ФСБ-МП.

Суспільство обурила ситуація з відмовою московських попів відспівувати трагічно загиблого хлопчика, на якого стрибнув самогубець. Сама історія цієї трагедії вразила Україну і кожного її мешканця.

Владика Запорізької і Мелітопольської єпархії православної церкви Московського патріархату підтримує такі дії, називає їх правильними і справедливими посилаючись на канони.  У той же час, іноземні колеги та релігієзнавці називають дії Луки нелюдськими.

Те, що відбувалося у Запоріжжі у, здавалося б, благословенний час Різдва Христового, сколихнуло усю Україну.  На знак протесту люди почали активно приносити іграшки до церков Московського патріархату. Три дні тому, за принесені під храм ляльки людей побили. За словами актвістів – члени організації, яка забезпечує охорону заходів церкви Московського патріархату. Про це повідомили у соціальній мережі Facebook хлопці, які були очевидцями, а пізніше викликали поліцію. Повідомлення про побиття з’явилося за кілька годин до Святого вечора…

Вчора люди заговорили про закриття подібних церков на території України. З плакатами та іграшками прийшли під стіни Києво-Печерської лаври. До людей вийшов очільник храму. Між священиками та учасниками мітингу розгорілися дискусії. На жаль ми не були свідками подій у Києві, але  соціальні мережі знову накрила хвиля оберень. Один з активістів Олег Слабоспицький написав пост, в якому повідомляє, що полеміка священика вийшла далеко за межі його повноважень.

лаври

лаври

У Запоріжжя тихо, поліція та СБУ повідомили про готовність впоратися з будь-якою ситуацією, запевнили, що взяли під охорону церкви МП та закликали до мудрості і зваженості. АТОвець, якого побили під церквою на Малому готується до операції, а його друзі збирають кошти на лікування.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...