Голова Асоціації нацменшин Запорізької області Науфаль Хамдані: «Завдяки Порошенку ми зберегли Незалежність України»

286

Серед відомих запоріжців, які висловили підтримку кандидату в Президенти Петру Порошенку – голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані. Керівник однієї з найчисельніших організацій регіону сьогодні вийшов до небайдужих жителів міста, аби окреслити свій вибір та послухати думки з приводу діяльності діючого Глави держави.

– Сьогодні мав змогу спілкуватися з жителями нашого міста, мені приємно, що запоріжці свідомо підходять до майбутнього вибору. Більшість розділять мою позицію і бачать Президентом тільки Петра Порошенка. Слід зауважити, що запоріжці не тільки знають, за кого віддадуть свій голос, а можуть це обґрунтувати. З усього почутого можу сказати, що городяни відчули на собі значні зміни в країні, які були впроваджені Петром Порошенком. Із перерахованого люди говорили про безвізовий режим, Томос для України, здобутки стосовно розвитку нашої армії курс на ЄС і НАТО, – прокоментував Науфаль Хамдані.

Під час спілкування очільник Асоціації нацменшин пояснив і свій вибір.

Зі своїм вибором я визначився вже давно. Всі п’ять років Президент Петро Порошенко надавав величезну підтримку національним меншинам. Він, як ніхто розуміє, що ми – частина українського народу, яка прагне зробити внесок в українську культуру.

Згадуючи, у якому стані була країна 5 років тому, і якою вона є сьогодні, можу зі впевненістю сказати, що Петру Порошенку вдалося не тільки зберегти Незалежність України, але й дати старт її розвитку. Для збереження та примноження здобутків необхідно ще мінімум на 5 років продовжити цю масштабну роботу на чолі з Президентом Порошенком, – наголосив Науфаль Хамдані.

загрузка...