Володимир Гройсман розказав, що буде з автомобілями на іноземних номерах

386

По українських дорогах, за різними підрахунками, їздить від 700 тисяч до 1 мільйона автомобілів з іноземними номерами. Належать вони українцям і привезені в країну, як правило з Польщі та Литви.

Відома схема для уникнення плати за розмитнення. Транспорт, якому більше 5 років відомих світових марок можна придбати за 1000-1800 євро.  Варто зазначити, що українці на сьогодні, при покупці нового іноземного авто змушені основну суму платити не за сам автомобіль, а за його розмитнення.  Це у разі, якщо офіційно і за правилами провозити через кордон.

Влада вже давно міркує над тим, що робити з ситуацією, адже машин з кожним роком стає все більше, проблем пов’язаних ним теж. Вчора, на підсумкові прес-конференції Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що питання планують вирішити методом зниження митних ставок.

“Закон повинен бути одним для всіх.  Не має бути когось обраного на будь-яких номерах. Має бути загальна система розмитнення в Україні. Якщо є якісь ставки непомірні, давайте про це говорити. Але завозити автомобілі, які ніде ніким не реєстровані, і на яких часто скоюються злочини, і по яким неможливо нічого з’ясувати – це ненормально”, – запевнив прем’єр.

Він сказав, що робота у комітетах з цього питання вже ведеться. Після нарад і обговорень з фракціями випрацюють спільний механізм.

загрузка...