Вимогу про скликання позачергової сесії підписали третина депутатів

82

Третина депутатів Запорізької міської ради вимагають у мера скликання позачергової сесії. Відповідну вимогу підписали та направили меру депутати від фракцій “БПП-Солідарність”, “Батьківщина” та “Укроп”. Народні обранці повідомляють, якщо мер не виконає вимогу протягом 2 тижні, вони скличуть сесыю самостійно!

На сесії планують висунути для обговорення лише одне питання – відсторонення від посадових обов’язків заступника мера з питань діяльності виконавчих органів влади Анатолія Пустоварова. Останній, нагадаємо,  ховається від слідства протягом кількох днів. Востаннє його бачили співробітники харківської прокуратури, він тікав через вікно свого будинку від правоохоронців. Це підтвердив Генеральний прокурор України Брпій Луценкою У його помешканні та кабінеті були проведені обшуки, деталі слідчих дій поки не повідомляють.

Пізніше з’явилася інформація про те, що заступник мера ховається на заводі “Запоріжсталь”. Протягом кількох днів його не бачили на робочому місці, також він не з’явився на оголошенні річного звіту мера Володимира Буряка. Тим часом у соціальній мережі Facebook  кепкують над ситуацією, що склалася і закликають до пошуків “біженця”.

 

загрузка...