Хороше відео: українські військові показали готовність захисту приморського напрямку

599
ВСУ "Небо на замку" - скріншот

12 грудня у районі проведення операції Об’єднаних Сил за наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва відбулось тренування підрозділів зенітних ракетних військ, озброєних зенітно-ракетними комплексами С-300 під час виконання ними завдань за призначенням.

Задіяні сили та засоби протиповітряної оборони Об’єднаних сил вдосконалювали навички та проводили злагодження чергових бойових обслуг зі змінами підсилення пунктів управління та контролю повітряного простору в зоні відповідальності.

Важлива роль була відведена і тренуванню розрахунків та обслуг підрозділів зенітних ракетних військ і ППО Сухопутних військ зі складу Операції об’єднаних сил, які здійснювали пошук, розпізнавання та захоплення контрольної цілі на супроводження та її умовне знищення.

Особовий склад підрозділів, залучений до тренувань, виконав завдання в повному обсязі.

Небо під замком! – війська ППО операції Об’єднаних сил

Небо під замком! – війська ППО операції Об’єднаних сил12 грудня у районі проведення операції Об’єднаних Сил за наказом Командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва відбулось тренування підрозділів зенітних ракетних військ, озброєних зенітно-ракетними комплексами С-300 під час виконання ними завдань за призначенням. Задіяні сили та засоби протиповітряної оборони Об’єднаних сил вдосконалювали навички та проводили злагодження чергових бойових обслуг зі змінами підсилення пунктів управління та контролю повітряного простору в зоні відповідальності. Важлива роль була відведена і тренуванню розрахунків та обслуг підрозділів зенітних ракетних військ і ППО Сухопутних військ зі складу Операції об’єднаних сил, які здійснювали пошук, розпізнавання та захоплення контрольної цілі на супроводження та її умовне знищення.Особовий склад підрозділів, залучений до тренувань, виконав завдання в повному обсязі. Разом переможемо!Слава Україні!#ООС #операція_ОС

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 12 грудня 2018 р.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...