Хрест, що встановив Андрій Іванов у центрі Запоріжжя вночі впав

1179
фото - Богдан Василенко
Про це редакцію Форпост повідомили власні джерела.

Ще вранці його акуратно нахилили на огорожу, що стоїть поруч, щоб він не валявся на землі. Зараз же від пам’ятного знаку людям, що розхитували ситуацію в травні 2014 року в Одесі, в наслідок чого загинули, залишилася лише невеличка ямка. Очевидно, хрест просто був встановленим для того, щоб поставити галочку про проведену акцію, його навіть не спромоглися закріпити належним чином.

Очевидці кажуть – швидше за все об’єкт забрали священики з храму Святої Княгині Ольги, на території якого Андрій Іванов розмістив конструкцію. На разі, готується відповідь на запит від Управління внутрішньої політики Запорізької міської ради стосовно того, кому належить шматок землі, на якій стояв хрест.

Нагадаємо, 2 травня головний русофіл Запоріжжя Андрій Іванов вирішив вкотре продемонструвати свої політичні погляди та відверто плюнути українцям в обличчя.

На одному з найулюбленіших місць паломництва шанувальників “СРСР” та “руского міра” Андрій Іванов демонстративно встановив пам’ятний хрест в пам’ять про людей, що в травні 2014 року влаштовували в Одесі провокації з метою створення чергової республіки.

На Алеї трудової слави українофоб пропонував згадувати сепаратистів, що загинули в будинку профспілок 2 травня 2014 року. І мабуть – бути в скорботі…

Читайте також: Масові “гуляння” у поминальний день: духовні наставники запоріжців прокоментували традицію

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...