Є підстави вважати, що “Батьківщина” брала гроші в РФ для створення “виборчих пірамід”

88
Фото: Українська правда

Після обшуків у квартирах членів партії «Батьківщина» в соціальних мережах не вщухають дебати, а також з’являться нові подробиці. Зокрема, блогер Володимир Завгородній, у соціальній мережі Facebook повідомив про обшуки.

Нагадаємо, ми вже повідомляли, що по всій Україні в Запоріжжі у тому числі, співробітники СБУ проводили обшуки в квартирах партійців агітаторів штабу «Батьківщина». Близько 30 осіб підозрюють у створенні «піраміди», головна мета якої – спотворення результатів на виборах на користь лідерки партії. Організаторами вважають Руслана Богданова та Валерія Дубіля.

Блогер Володимир Завгородній повідомив, що за його інсайдерською інформацією у своїх схемах, депутати від «Батьківщини» не цуралися залучати громадян РФ.

«На участі у підкупах виборців піймано ряд «старших виборчої дільниці». Включаючи громадян РФ серед них. Всього в штабах «Батьківщини» працювало 7 громадян РФ, наскільки мені відомо», – пише він.

Також зазначається, що у передвиборній компанії Юлії Тимошенко використовувалися кошти з Росії. Однак, це має з’ясовувати слідство.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...