Ігор Артюшенко: Заява Резнікова – це популізм

51

Кадрові зміни в тристоронній контактній групі та розробку нової економічної стратегії для Донбасу обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко висловив сумніви, що позаминулі обличчя можуть привнести нову якість політики.

–  Про сучасних політиків, призначених Зеленським в ТКГ в Мінську, я вперше почув на уроках історії в університеті, бо коли вони були вже при владі – мені було лише 6 років. І такі призначення нагадують трагікомедію з елементами геронтології та зомбі-апокаліпсису. В якому над українським суспільством ставлять експеримент, чи зможуть поза-поза-позаминулі обличчя, яким далеко за 80 років, привнести нову якість політики, – сказав він.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков повідомив про розробку нової економічної стратегії для Донбасу. Заяву Резнікова Ігор Артюшенко вважає популізмом.

– Заява Резнікова – це популізм, який необхідний для двох речей.

Перше – попереду вибори і треба щось обіцяти. Патріотичний проукраїнський виборець за «Слуг Народу» після року при владі вже голосувати не буде. Тому треба «Слугам Народу» намагатись трохи віджати електорату у ОПЗЖ.

І другий момент – навіть якщо їм це вдасться, хоча я не розумію, який нормальний інвестор може прийти на ту територію на сьогоднішній момент, то це буде подарунок олігархам, які продовжать контролювати там основну частину економіки. Але я не вірю, що це станеться. Хто буде вкладати гроші в території, де постійно стріляють і немає фактично жодної влади?, – підкреслив парламентар.

Ігор Артюшенко наголосив, що наразі в Україні є багато міст, якім потрібні інвестиції. В якості прикладу парламентар навів рідне Запоріжжя, де багато підприємств вже суттєво скоротили обсяги роботи і перейшли на скорочений робочий тиждень.

Політик підкреслив, що у Уряду наразі немає програми дій.

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...