«Нова пошта» масово встановлює поштомати у Запоріжжі

202

Біля магазинів «АТБ» масово встановлюються поштомати, всього у місті їх функціонує вже 20. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті компанії.

Детальну інформацію про всі поштомати, їх графік та максимально можливий вантаж можна подивитись за посиланням. Біля лінії магазинів «АТБ» встановлено 6 поштоматів, ще 6 біля магазинів «Апельмон» та один у ТРЦ «Панорама».

Як саме це працює:

  1. Клієнт робить замовлення з доставкою у найближчий поштомат.
  2. Після доставки замовлення в поштомат отримувачу надходить повідомлення про прибуття з інструкцією про отримання
  3. Клієнт може оплатити послуги доставки через мобільний додаток Нової пошти або на сайті компанії в розділі “Трекінг”.
  4. Біля поштомату треба зайти у мобільний додаток, перейти в розділ Мої відправлення, обрати потрібну експрес-накладну та натиснути кнопку «Відчинити комірку». Якщо клієнт випадково зачинив комірку, не забравши посилку, в додатку потрібно натиснути кнопку «Відчинити комірку повторно».
  5. Забрати посилку та натиснути «Підтвердити отримання».

При замовленні доставки у поштомат в “АТБ” діють ті ж правила, що й у звичайні поштомати. А саме: в них можна отримати лише повністю оплачені посилки до 30 кг фактичної ваги, при цьому оголошена вартість не перевищує 6000 грн. Максимальні габарити відправлення – 40х62х28 см. Якщо з якихось причин отримувач не зміг забрати своє замовлення вчасно, то на 5-й день воно буде переміщене на найближче відділення Нової пошти, де безкоштовно зберігатиметься 7 днів. Додаткової плати при цьому немає.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...