Інформація про заборону виїзду “швидких” до запоріжців – виявилася неправдою

961
Директорка департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА Вікторія Клименко повідомила, що не робила жодних заяв з приводу заборони на виїзд “швидких” до людей, яким потрібно поміряти тиск, або вколоти укол. 

Деякі запорізькі та навіть всеукраїнські сайти почали страхати людей тим, що “швидка” допомога більше не буде виїжджати на виклики, коли пацієнту треба поміряти тиск, або вколоти укол. В одній з публікацій навіть поставили пряму мову директорки департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА Вікторії Клименко. В матеріалі вказано, що вона не просто попросила медиків “швидкої” не реагувати на подібні виклики, а заборонила на них виїжджати. Журналісти вказали, що дана заява була оголошена вчора, 14 лютого, під час засідання обласної колегії департаменту охорони здоров’я в ЗОДА.

Фото – скриншот публикации http://iz.com.ua/zaporoje/vracham-skoroy-v-zaporozhskoy-oblasti-zapretili-vyiezzhat-na-neprofilnyie-vyizovyi

Враховуючи відсутність офіційної інформації з цього приводу на сайтах ЗОДА та департаменту, журналісти Forpost звернулися до Вікторії Клименко за офіційним коментарем. За словами чиновниці, подібних заяв вона не робила, а те, що публікують на вищезгаданих сайтах – можна розцінювати як маніпуляцію.

“Ніяких заяв подібного роду я не робила. Це не правда!”, – зазначила директорка департаменту.

У той же час, журналісти, що були присутніми на офіційному заході запевняють, – пані Вікторія таки озвучувала вище вказану тезу, а зараз просто не зізнається. Також журналісти володіють аудіо записами, де чітко чутно, як прозвучала фраза, що швидкі не мають на такі виклики реагувати. Втім, те, що вона наказала чинити саме таким чином на аудіо не чутно.

Більш детальну інформацію з цього приводу читайте в наступних матеріалах Forpost.

Читайте також: Як змінюється українська медицина для пацієнтів та лікарів?

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...