Інспектори ОБСЄ ознайомилися з роботою запорізької лабораторії моніторингу довкілля

16
Фото прес-служби Запорізької міськради

Сьогодні, 23 січня, на робочій зустрічі виконавчий комітет Запорізької міськради разом зі співробітниками місії ОБСЄ обговорили питання роботи пересувної лабораторії моніторингу довкілля, а також інші нагальні питання.

Гості спеціально завітали до Запоріжжя, щоб більше дізнатися лабораторію, яка нещодавно почала працювати в Запоріжжі. Їх запевнили, що зараз техніка працює цілодобово, без вихідних.

«Ми здійснюємо три виїзди на добу за планом моніторингу – мінімум два рази на день та один уночі. Плюс до всього, опрацьовуємо звернення від мешканців. За час роботи лабораторії вже кілька областей зацікавились нашим досвідом», – розповідає спеціаліст ДУ «Запорізький лабораторний центр МОЗ України» Євген Тулушин.

Після бесіди представники ОБСЄ особисто ознайомились з роботою лабораторії.

Нагадаємо, лабораторію придбали у 2018 році за 11, 5 млн грн. Запоріжжя її придбало на умовах співфінансування обласного та міського бюджету. Однак весь цей час не було грошей на експлуатування. 25 вересня минулого року депутати проголосували за те, щоб з міського бюджету виділили кошти розміром 576 тисяч гривень.

За інформацією Запорізької міськради

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...