Коли Давиду Арахамії було вигідно торгувати заходом він називав себе Девідом Брауном, а після вчорашньої заяви там виліз Янович Калузький, – Ігор Артюшенко

93

Голова фракції президентської партії «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що Україні слід тимчасово відмовитися від політики гармонізації власного законодавства із Євросоюзом, натомість створивши власні правила гри й використовувати конкурентні переваги, повідомляє «Прямий».

Про це він заявив сьогодні, 22 січня, під час виступу в «Українському домі» у Давосі, пишуть журналісти з посиланням на «Укрінформ».

Заяву очільника президентської фракції обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

Народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко заявив, що національний інтерес України сьогодні – це рух в ЄС і НАТО.

–  Щодо заяви Давида Арахамії. Я повністю згоден з тим, що національний інтерес вище будь-якого інтересу. І саме національний інтерес України це є рух в Євросоюз і НАТО, немає іншого національного інтересу.

На жаль, є частина українського політикуму, яка 28 років розказує про якийсь інший шлях України. Більш прогресивні проросійські одразу кажуть: треба в Таджикістан чи в Росію до східних варварів. Більш хитрі кажуть, що не на часі йти в Євросоюз, там погані умови, не треба бути сировинним придатком, ще чимось не треба, ну більш хитрі.

Насправді нема третього шляху. В сучасних геополітичних умовах іншого шляху нема.

Є схід, який хоче знищити українську державність, і вже шість років щоденно обстрілами це доводить. І є захід. Так, він не ідеальний, але західний світ і ті країни, яких на відміну від нас, кожні п’ять років не хитало то вліво, то вправо, я маю на увазі ту ж саму Польщу, ті самі країни Балтії, пройшли цей шлях. І там інший рівень життя, інше законодавство, і взагалі, все інше. А ми, на жаль, досі через кілька років Незалежності починаємо говорити, що нас там не чекають, і що ми не готові.

Знаєте, поки не вступиш в університет, ніколи не будеш готовий до нього вступити. Але якщо не будеш намагатися до нього вступити, то точно ніколи не візьмуть.

Тому треба прагнути, треба йти і добре, що восьме скликання в парламенті нарешті затвердило ці зміни в Конституції, – сказав політик.

На думку Ігоря Артюшенка сьогодні важливо зрозуміти, чим є заява Арахамії – непрофесіоналізмом чи умисною протидією європейського курсу держави.

– Тому аналізуючи промову Давида, головне питання виникає, вже більше восьми місяців виникає питання в українському суспільстві – або це дилетантизм і непрофесіоналізм, і він справді мав на увазі щось інше, і тому його неправильно розтрактувала частина преси, і тому він потім зробив пояснення на Фейсбуці. Тоді одна рекомендація, що треба висловлюватись чітко, професійно і тоді не треба буде потім вибачатись. Або це сплановані ходи.

І якщо ми дивимось на позиції Портнова в сучасній владі, на відпущених просто так «Беркутів», на призначення Бабикова, на відверто реваншистські заяви і на ці заяви Арахамії, то тоді це не дилетантство і непрофесіоналізм. Тоді це сплановані дії для того, щоб посіяти в суспільстві розбрат, для того, щоб суспільство почало сумніватися в європейському виборі.

Коли Давиду Арахамії було вигідно торгувати заходом то він називав себе Девідом Брауном, а після вчорашньої заяви як мені здажться якщо трошки поколупати то там справді виліз Янович Калузький, – зауважив парламентар.

Подальша ситуація покаже, чи це дилетантизм, чи все це сплановано і робиться навмисно, – підсумував тему Ігор Артюшенко.

Повний випуск ефіру: https://www.youtube.com/watch?v=tiWrQKDHs6I

 

 

 

 

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...