Я не вважаю, що Гончарук розказав щось нове, – Ігор Артюшенко прокоментував прослушку наради прем‘єр-міністра

90

У мережі з’явився аудіозапис розмови нібито прем’єр-міністра Олексія Гончарука, у якій той жорстко критикує ділові якості президента, а також називає себе «профаном у економіці». Зокрема, там йдеться про те, що президент Володимир Зеленський нічого не розуміє в економіці, але називає «баранами» усіх, хто з ним не згоден, повідомляє телеканал «Прямий».

В ефірі програми «Доброго ранку, Країно!» народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко підкреслив, що в разі, якщо записи справжні, сама наявність прослушок у Кабінеті міністрів України свідчить про вкрай незадовільну роботу СБУ.

Якщо ці записи вірні, я не вважаю, що пан Гончарук розказав щось нове. Дивно було б, якби людина, яка все життя була відомим успішним актором, сильно б розбиралася б в економіці і в державному управлінні, в політології, в контррозвідці і так далі.

Перше, що насправді мене турбує, це те, що в черговий раз є прослушка в даному випадку кабінету міністрів. Це в воюючій країні, це коли в нас є зовнішній ворог, і якщо це правда, що в Кабінеті міністрів знаходиться якась прослушка, то це просто дно для Служби Безпеки України.

На думку Ігоря Артюшенка така зверхня поведінка оточення президента є небезпечною.

Оточення президента дозволяє собі маніпулювати, чи думати, як краще оббрехати першу особу держави,

Є прем’єр міністр, який керує всією економікою країни, є офіс президента, є наближені до нього народні депутати. Якщо кожен з них, виходячи з цієї позиції, що президент не є економістом, чи державним управлінцем, маніпулює інформацію, яку йому доносить, оце мені здається вкрай небезпечно, тому, що таким чином перша особа держави залишається в якомусь інформаційному вакуумі і не чує справжні проблеми і настрої людей. Це небезпечно, –  підсумував політик.

Повний випуск ефіру:

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...