Я щиро переконаний, що це наступ на свободу слова – Ігор Артюшенко про обшуки у власника телеканалу «Прямий»

87

ДБР провело обшуки у власника телеканалу «Прямий» Володимира Макеєнка щодо куплі-продажу телеканалу. Як повідомили журналісти телеканалу, обшуки проводились в безпосередньо в квартирі Макеєнка, при цьому слідчі відмовлялись давати будь-які коментарі журналістам.

Народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко переконаний, що ця ситуація є наступом на свободу слова. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Еспресо».

– Я щиро переконаний, що це наступ на свободу слова, тиск на телеканал, на один з телеканалів, яких насправді дуже мало залишилось, які мають не лояльну позицію до нової української влади.

Таким чином ми бачимо, що починаючи зі вчорашнього дня, коли пан міністр Бородянський і пан народний депутат Ткаченко на парламентських слуханнях публічно говорили про те, що треба перевіряти фінанси, треба перевіряти моменти маніпуляцій, при цьому не називаючи жодних структурованих об’єктивних критеріїв цієї перевірки, звичайно, що це може бути використано якраз для того, щоб лояльні ЗМІ мали все, а нелояльні ЗМІ просто позакривати і таким чином повторити ситуацію з телеканалом НТВ 2000 року в Російській Федерації. Там теж не за критику влади закривали телеканал, а через фінансові ймовірні порушення власників телеканалу.

 Але при цьому власник телеканалу публічно в інтерв’ю говорив, що йому казали: «закрий передачу «Кукли» і тоді не буде в тебе проблем.

Тому на сьогоднішній день ситуація з телеканалом «Прямий» вона чимось нагадує в історичному плані ситуацію в Російській Федерації з таким самим опозиційним каналом, який мав свою власну позицію, – зазначив Артюшенко.

Політик наголосив, що демократичною може називатись країна, в якій існують різні точки зору.

– Коли в країні будуть різні точки зору, тоді країна буде демократична. І тут ми маємо боротись не за хороших, чи поганих політиків, чи проти хороших і поганих політиків, а боротись за саму цінність. Тобто якщо є телеканали, які говорять те, що вони думають, чи їхні журналісти, чи спікери, які приходять, то цінність в тому, щоб це залишалось саме так, – підсумував політик.

Повний випуск ефіру дивіться за посиланням: https://ru.espreso.tv/video/

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...