Як проходить поточний середній ремонт на дорогах Запорізького регіону – ФОТОРЕПОРТАЖ

169
Фото - прес-служба ЗОДА
Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перевірив  виконання робіт поточного середнього ремонту на ділянках доріг місцевого та державного значення. 

Першою стала автомобільна дорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя – Маріуполь  на ремонт якої було виділено  99 млн. 221 тис. грн. Протяжність ділянки від с.Таврійське в напрямку м.Запоріжжя  становить 36,3 км. Роботи розпочалися 16 травня, а підрядником виступає ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». На цей час здійснено фрезерування асфальтобетонного покриття, регенерацію шарів основи дорожнього покриття загальною протяжністю, влаштування вирівнюючого та верхнього шару покриття. За станом на 23.07.18 р. витрачено 137  млн. грн, інформує прес-служба ЗОДА.

     
Фото - прес-служба ЗОДА

Наступною ділянкою, яку проінспектував очільник регіону, стала автомобільна дорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці с.Преображенка – м.Оріхів – с.Новоданилівка. Протяжність об’єкта – 24,98 км, а підрядником виступає ТОВ «Автомагістраль-Південь». Загальна вартість об’єкта становить 310,4 млн. грн. Ремонтні роботи почалися в травні, на цей час виконано роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття, регенерація шарів основи дорожнього покриття загальною протяжністю та влаштування вирівнюючого шару.  Оперативне виконання за станом на 23.07.18 р.  складає  48 млн. грн.

Очільник регіону також ознайомився з ходом виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці  с.Кінські Роздори – смт.Більмак – с.Вершина. Роботи на об’єкті протяжністю 94 км виконує підрядник ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Загальна кошторисна вартість об’єкта складає 1,08 млрд. грн. У 2017 році виконано роботи з регенерації основи на 15,2 км та влаштування вирівнюючого шару на 5,5 км на суму 76,7 млн. грн.  Виконання робіт у 2018 році розпочато 2 травня. На цей час виконано роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття на 10,3 км площею 84,3 тис.м2. Оперативне виконання  складає 48 млн.грн.

          
Фото - прес-служба ЗОДА

Наостанок глава регіону побував на автомобільній дорозі Н-30 Василівка-Бердянськ. Роботи на ділянці протяжністю 34 км виконуються підрядником ТОВ «Автомагістраль-Південь». За станом на 23.07.2018 профінансовано 47млн. 009 тис. грн. Загальна кошторисна вартість об’єкта – 491,7 млн. грн. Загалом планами робіт у 2018 році передбачено 99 млн. грн. коштів за рахунок митного експерименту. Виконання робіт на об’єкті розпочато  4 червня. Наразі тривають роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття, регенерації шарів дорожнього одягу, влаштування вирівнюючого шару покриття, влаштування верхнього шару покриття). Для завершення робіт необхідно ще 392,7 млн. грн. Оперативне виконання  складає 90,5 млн. грн.

Нагадаємо, що за ініціативи Уряду та Президента України в  поточному році на ремонт доріг виділено рекордне фінансування – понад 45 мільярдів гривень. Загалом державна субвенція на проекти будівництва доріг місцевого значення склала 11,53 мільярда гривень. Обсяг фінансування заходів з підвищення безпеки доріг сягнув 2,6 мільярда гривень.

Читайте також: Нова дорога, військове обладнання та нагороди: підсумки візиту Президента України до Запорізької області — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...