Як виглядає у Запоріжжі дитяча амбулаторія після капремонту – ФОТО

417
Фото прес-служби Запорізької міськради

До завершення близять ремонтні роботи дитячої амбулаторії, яка знаходиться в Комунарському районі на вул. Автозаводській.

Дитяча амбулаторія №10 Центру первинної медично-санітарної допомоги №6 почала працювати з 1988 року. Пройшов тривалий проміжок часу, будівля потребувала ремонту, а застаріле обладнання заміни. Об’єкт має соціальне значення для запоріжців, адже медичний заклад обслуговує близько 7 тисяч дітей. Тому було прийняте рішення про капремонт.

На разі роботи завершуються. Підрядники замінили опалення, мережі каналізації, електропостачання, водопостачання, встановили вентиляцію. Виконано утеплення фасаду, що дозволить значно скоротити витрати енергоресурсів. Обладнаний пандус і санвузол для дітей з інвалідності.

 

Підрядники доповіли, що вже замінили опалення, мережі каналізації, електропостачання, водопостачання, встановили вентиляцію. Виконано утеплення фасаду, що дозволить значно скоротити витрати енергоресурсів. Обладнаний пандус і санвузол для дітей з інвалідністю. Залишилось ще пофарбувати внутрішні стіни, укласти покриття, провести роботи з благоустрою фасаду, сходів й т.і.

Для облаштування лікарні придбано нові меблі, медичне обладнання, побутова техніка для амбулаторії. У приміщенні поставлять кондиціонер.

У цьому році амбулаторія прийматиме пацієнтів, медичним персоналом заклад укомплектований на 100%.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...