Якщо цей документ, від якого тхне державною зрадою, буде імплементований в українське законодавство, то терористична Росія перетвориться з окупанта на «миротворця»: Ігор Артюшенко – про результати засідання ТКГ

76

І якщо ж цей документ, від якого тхне державною зрадою, буде імплементований в українське законодавство, то терористична Росія перетвориться з окупанта на «миротворця», а наслідки будуть катастрофічними для України. Про це в ефірі «Прямого» заявив народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Політик наголосив, що результат переговорів  в Мінську передбачає прямі переговори з російськими найманцями на окупованих територіях Донбасу. Він зазначив, що нова влада розуміє, що такі рішення викликали обурення суспільства, і сьогодні, вже за звичною схемою заявляє, що їх не так зрозуміли.

Нещодавно прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про відновлення постачання води в Крим, а потім, отримавши адекватну реакцію українців, почав говорити щось недолуге про поганий формат ток-шоу.

Голова фракції  «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія якось заявив, що Україні не потрібно гармонізувати законодавство з ЄС, але потім, після адекватної реакції українців, почав пояснювати, що його не правильно зрозуміли та вирвали щось там з контексту.

Сергій Сивохо вирішив зібрати якусь «мирну платформу», випадково впав і одразу забув про неї.

Те саме відбувається і з підписанням у Мінську документу, який передбачає прямі переговори з російськими найманцями на окупованих територіях Донбасу.
Після факту підписання влада знову отримала реакцію українців і на брифінг з пресою вийшов керівник Офісу президента Андрій Єрмак, який намагався щось знову говорити про «не так зрозуміли» та «вирваний контекст».

 Але це викликало ще більше обурення серед громадян і результат – багатотисячні протести у Києві та по всій Україні.
Бо українці не такі дурні, як влада сподівалась – сказав політик.

Ігор Артюшенко наголосив, що наслідки рішень нової влади можуть бути катастрофічними для України.

На брифінгу Андрій Єрмак заявив, що у тій «консультативній раді» не буде представників так званих «ЛДНР», а будуть якісь інші наші громадяни – представники ОРДЛО.

Але тоді виникає логічне питання, хто саме? Хто і яким чином їх буде обирати чи призначати? І з якими повноваженнями?

Разом з тим він жодного слова не сказав про іншу частину документа, в якій йдеться про те, що не тільки Франція і Німеччина, але й Росія будуть споглядати над вирішенням конфлікту. Тобто з підписанням цього документа Росія перестає бути агресором та окупантом, а стає таким собі «мирним спостерігачем».

Історично доведено, що «договір із Росією не вартий того паперу, на якому він написаний», а саме тому до обговорення будь-яких з нею домовленостей завжди залучаються треті сторони-свідки: Франція, Німеччина чи, що ще краще, Сполучені Штати Америки.

І якщо ж цей документ, від якого тхне державною зрадою, буде імплементований в українське законодавство, то терористична Росія перетвориться з окупанта на «миротворця», а наслідки будуть катастрофічними для України,  – підсумував парламентар.

Повний випуск ефіру:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...