Кандидат у президенти Юлія Тимошенко не шкодує грошей на замовні матеріали – дослідження

123
Фото: Google.com

У передвиборчих перегонах кандидати намагаються якомога частіше нагадувати про себе: політична реклама, ток-шоу, білборди, замовні матеріали. Пальму першості отримує лідерка «Батьківщини».

Детектор медіа повідомляє, експерти у лютому 2019 року промоніторили 11 популярних інтернет-виданнь, які найбільш відвідують читачі: obozrevatel.com, segodnya.ua, 24tv.ua, tsn.ua, strana.ua, pravda.com.ua, rbc.ua, unian.com, gordonua.com, nv.ua, liga.net.

На цих сайтах частіше всього згадувалася кандидата у президенти Юлія Тимошенко (24% від усіх матеріалів з ознаками замовленості). Найбільше матеріалів на її користь розміщували сайти «Обозреватель» та RBC.

На другому місці чинний мер Львова, кандидат в президенти Андрій Садовий (8% від матеріалів). Практично всі ці матеріали були на сайті каналу «24», однією з власників якого є дружина Садового (Катерина Кіт-Садова).

Третє місце за Анатолієм Гриценком та Олександром Вілкулом (6,5% від замовних матеріалів). Найбільше матеріалів з ознаками замовлення про Гриценка опубліковано на сайті «Обозреватель», а Вілкула – на сайті «Сегодня».

Усього зафіксовано 295 матеріалів, які містили ознаки замовлення. Лише 6,5 % матеріалів з ознаками політичного замовлення були марковані як рекламні. Проте це маркування не відповідало Закону «Про рекламу» (використання заголовки «Актуально», «Новости Киева» тощо з поясненням у футері сайту, що є неналежним маркування реклами).

Читайте також: Стало відомо у зв’язку з чим проводили обшуки в запорізькій “Батьківщині”

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...