Капітан першого рангу ВМС США прокоментував ситуацію з приводу захоплених РФ українських кораблів

796
Фото: Google.com

На думку військового, українцям не варто боятися подальшої ескалації конфлікту в Азовському морі з боку прикордонників РФ, в Чорне море йде корабель ВМС США.

Вхід в Чорне море десантного корабля ВМС США став відповіддю на захоплення в полон Росією українських моряків поблизу Керченської протоки. США разом з іншими країнами НАТО мають намір не допустити повторення подібних інцидентів.

«Цього треба було очікувати після того, як російські кораблі протаранили український буксир. Туди збирається американський десантний корабель з морськими піхотинцями на борту. Ці кораблі самі не ходять, у нас кораблі ходять з ескадрою. Тому туди зайдуть кораблі, які будуть його охороняти. Це робиться тому, що українські кораблі будуть намагатися пройти через протоку ще раз. Американський військовий корабель вони таранити не будуть, також і турецькі, і інші кораблі, здається, норвезькі, які там знаходяться. Вони будуть тільки йти за ними, «робити тінь». Росіяни розуміють, що у них не достатньо морських сил, щоб потопити чи напасти на натовські кораблі», – розповідає капітан першого рангу ВМС США Гаррі Табах.

Він заявив, що на його думку, очільник Кремля Володимир Путін вже сам не радий цій ситуації, він не очікував такої підтримки України з боку іноземних партнерів.

Російський есмінець «Сєвєродонецьк» також зайшов у Чорне море, відноситься до класу найсильніших військових кораблів, які є в РФ.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року, сталася надзвичайна ситуація: прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів Військово-морських сил ЗСУ України під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполя Азовського моря.

загрузка...