Керівництву Запорізького ТСОУ оголошено про підозру за розтрату майна організації майже на 2.9 млн. грн. – прокуратура

444
Фото - керівник ТСОУ Ігор Павлей
Голова Запорізької обласної організації товариства сприяння оборони України, зловживаючи службовим становищем, допустив розтрату майна майже на 2,9 млн. грн.

Сьогодні, 30 липня, прокуратура повідомила про підозру голові Запорізької обласної організації товариства сприяння оборони України (ЗООТСОУ) Ігореві Павлею. Досудовим розслідуванням встановлено, що за результатами зловживання службовим становищем, головою Запорізького ТСОУ допущено розтрату об’єктів нерухомого майна організації, балансова вартість яких складає майже 2,9 млн. грн.

Наразі правоохоронці скерували клопотання до суду про застосування відносно голови ЗООТСОУ запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення його від посади. Досудове розслідування триває, найближчім часом обвинувальний акт відносно зазначеної особи буде направлено до суду для розгляду, повідомляє прес-служба прокуратури.

У випадку визнання голови ЗООТСОУ винним у вчиненні вказаного злочину йому загрожує покарання на строк від 7 до 12 років позбавлення волі  з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Фото – прес-служба прокуратури Запорізької області

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв про те, що у Товариства сприяння обороні України склалася неоднозначна репутація в Запоріжжі. Керівництво Обласного ТСОУ займалося сумнівними операціями з нерухомістю. По всій видимості, беззмінний глава ТСОУ Ігор Павлей хотів їхати на пенсію до російських родичів з солідним «вихідною допомогою».

Після цього, Орджонікідзевський районний суд 23 листопада виніс рішення надати прокурору Запорізької місцевої прокуратури № 2 або за його дорученням старшому слідчому Вознесенівського рйотдела поліції, дозвіл на тимчасовий доступ і вилучення документів, що знаходяться в управлінні державної реєстрації прав на нерухоме майно Департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради.

В березні 2018, Запорізька місцева прокуратура №2 відкрила кримінальну справу за фактом маніпуляції з нерухомістю з боку керівництва Товариства сприяння обороні України в Запоріжжі.

Певно пан Павлей, йдучи на пенсію, вирішив, що треба йти з усім своїм добром. Бажання зрозуміле, але в ньому трошки проглядається ч.5 ст.191 КК – розкрадання майна в особливо великих розмірах з використанням службового становища, за попередньою змовою групи осіб.
загрузка...