Керуючі компанії у Запоріжжі продовжать роботу – рішення суду

369
компанії
фото: Google
Запорізький адвокат Ярослав Грішин програв суд апеляційної інстанції за скаргами керуючих компаній ТОВ “Місто для людей”, ТОВ “Керуюча компанія Мрія” та виконавчого комітет Запорізької міської ради.  Постанову Орджонікідзевського районного суду від 14 грудня 2017 року скасовано. 

Нагадаємо, у серпні минулого року в Запоріжжі провели скандальний конкурс на обрання управляючих компаній для запорізьких будинків. На думку великої кількості депутатів міської ради, конкурс провели зі значними порушенням, а його умови спеціально були прописані під конкретні компанії. До участі не допустили дрібні компанії, які могли б більш якісніше конкурувати між собою, це забезпечило б краще надання послуг.  Дивним здалося і те, що конкурс провели у вихідний день – неділю і практично за закритими дверима.

Запорізький адвокат Ярослава Грішин взявся оскаржувати рішення виконавчого комітету Запорізької  міської ради про визнання конкурсу дійсним. У грудні  минулого року позовну заяву адвоката задовольнити, конкурс визнали не законним.

Керуючі компанії ТОВ “Місто для людей”, ТОВ “Керуюча компанія Мрія” та виконавчого комітет Запорізької міської ради вирішили колективно подати скаргу на постанову Орджонікідзевського районного суду в апеляційній інстанції. Апеляційний суду задовільнив позов, а цим самим скасував рішення першої інстанції.

компанії
фото: http://sich.zp.ua
Чи продовжиться судовий процес по цьому питання поки не відомо, адвокат публічно це питання на разі не прокоментував.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...