Кінець свавіллю “Запоріжгазу”, питання лічильників узаконили

641

Сьогодні Верховна Рада України прийняла законопроект про встановлення лічильників обліку газу

Вже більше року ПАТ “Запоріжгаз” чинить свавілля на території Запоріжжя та кошмарить його мешканців. По декілька тижнів окремі будинки залишалися без газопостачання тільки тому, що не давали згоди на установку загальнобудинкового лічильника. Не надання згоди виглядало у прямому захисті газової труби від співробітників компанії, яка надає послуги.

Останні приїджали на об’єкт без документів, проектів та дозволів, вигадували різні махінації тільки для того, що установити такий бажаний для компанії загальнобудинковий лічильник. А коли мешканці викликали поліцію, влаштовували чергування, щоб недопустити газовиків – відключали будинки від газопостачання, на тиждень, два, або навіть 17 днів, як це було на вулиці Ладожській.

Протягом останніх кільком місяців ситуація притихла,  стосунки мешканців з компанією вийшли на інший рівень. Почали активно встановлювати поквартирні лічильники за державною програмою. Запоріжці не зовсім розуміли що і до чого, але погоджували, бо безкоштовно.

Сьогодні стосунки узаконили на загальнодержавному рівні. Основних правил три:

Перше – загальнобудинкові лічильники встановлюють тільки за ЗГОДОЮ співвласників!

Друге – якщо мешканці вирішують самостійно встановити індивідуальний лічильник обліку газу, кошти повинні КОМПЕНСУВАТИ!

Третє – компанія Запоріжгаз не має права ПРИПИНИТИ поставки природнього газу, через те, що мешканці відмовляються встановити загальнобудинковий лічильник!

Більше про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook  написав народний депутат Ігор Артюшенко, він власне і підтримав законопроект.

Як зазначає нардеп – запоріжців треба з цим привітати, це дійсно велика перемога. Тим часом, на місцевому рівні депутати від демократичних сил продожують міркувати над тим, як все ж забрати у недобросовісного постачальника газову трубу.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...