Клієнти служби доставки, яка знаходиться на межі банкрутства, не можуть отримати посилки в Запоріжжі

475
Фото: mc.today

Нещодавно в ЗМІ з’явився інформація, що всеукраїнська служба доставки «ІнТайм» власник якої із Запоріжжя, знаходиться на межі банкрутства. Компанія заявила про зупинку магістральної логістики та закриття частини відділень.

Запоріжці, які являються клієнтами «ІнТайм» не можуть отримати вантаж. Міські відділення закриті. Інформацію коли можна отримати посилки, або коли компанія почне працювати відсутня, розповідає «Суспільне. Запоріжжя».

Керівник фірми – депутат Зарізької облради Сергій Грачев. Після того, як з’явилися чутки про банкрутство, на сайті «ІнТайм» розмістили повідомлення про технічний збій, пише «061». На сайті «MC.today» опублікували переписку з анонімним джерелом, де запевняють, що співробітники зараз намагаються віддати всі посилки. Також наголосили, що «Нова пошта», «Sat», «Delivery» та Meest Express» допоможуть розібратися з вантажем.

Однак готовність до співробітництва підтвердили тільки на «Новій пошті». Тож питання, коли всі громадяни отримають вантаж лишається відкритим.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...