Колишній генсек НАТО Расмуссен висловив підтримку Порошенку

84

Під час форуму Президент України Петро Порошенко прийняв рішення боротися за президентство вдруге. Також оголосив про свої плани на найближчі п’ять років. Підтримати главу держави вирішив колишній генсек НАТО:

«Україна повинна продовжувати реформи. Реформи не даються легко. Вони можуть бути болючими, але вони призводять до світлого майбутнього. Якщо ви продовжите працювати, то ваш важка праця принесе винагороду. Євроінтеграція буде продовжена, а війна, яку ви ведете, чи не буде забута»,сказав Андерс Расмуссен на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» у вівторок в Києві.

У своєму зверненні до Порошенко зазначив, що для нього було честю працювати з ним протягом останніх п’яти років після Майдану, коли країна-агресор намагалася взяти Україну під свій контроль.

Расмуссен заявив, що під керівництвом Порошенко українська держава довела світові, що свобода переможе, пройшовши важкий шлях після Революції Переваги. За цей час президент врятував економіку від колапсу, боровся з корупцією, оновив ВСУ, налагодив співпрацю з Америкою і НАТО, продовжив курс інтеграції країни до Європи.

Расмуссен додав, що Україна чекає довгий шлях змін, за один рік нічого не змінюється. Головне питання цих виборів: чи хочуть українці залишатися на цьому шляху, шляху до Європи.

Перед відвідуванням форуму Генсек зробив допис у Twitter:

«Я відвідую Україну сьогодні і звертаюся до прихильників мого друга Президента  Порошенко з одним повідомленням: Україна має продовжити реформи. Вони не легкі, але кожен раз, коли я відвідую Україну, я залишаю впевненість в тому, що у неї світле майбутнє, якщо воно буде йти своєю чергою».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...