Президент України розказав на форумі заради чого стартує вдруге

330

«Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» відбувся у Міжнародному виставковому центрі. Музичним виступом за участю Тараса Чубая та інших відомих співаків.

Петро Порошенко завершує п’ятирічну каденцію, стартує знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей.

«Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями українців спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду Президента України. Прошу у виборців мандата на те, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, нашої незалежності. Щоб відновити територіальну цілісність країни і принести вигідний Україні мир. Щоб завершити побудову сильної успішної держави, здатної забезпечити порядок, добробут і безпеку кожного українця» зазначає глава держави.

На захід прибули видатні українці з різних сфер: представники духовенства, віряни, політики, громадські діячі, військові, режисери, актори. Також родина Петра Порошенка.

Були присутні партійці Запорізької «Солідарності». Голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат Ігор Артюшенко. Парламентар в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив думку про виборчу кампанію Порошенка:

«Щодо політичної програми, то Президентом було озвучено, що вже зроблено і що наразі ще не реалізовано. Тобто фактично той шлях, яким ми зараз рухаємося. Зокрема це ЄС, НАТО, боротьба з агресором, але мирним, військово-дипломатичним шляхом. Але, безумовно, нарощуючи та посилюючи армію, адже це єдине, що захищає державну незалежність України», – пояснив народний обранець.

Григорій Самардак – голова Запорізької обласної ради, депутат обласної ради фракції “Солідарність”, Едуард Гугнін – лідер Запорізької обласної ради та депутат міськради та кіборг В’ячеслав Зайцев.

Лідер фракції «Солідарність» в міській раді Олександр Константинов та депутат міської ради фракції «Солідарність» Микола Бєлий.

Під час заходу  Президент України Петро Порошенко оголосив про свої плани на найближчі п’ять років. Він прийняв рішення боротися за президентство вдруге, озброївшись чесною стратегією розвитку країни.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...