Коллапсу з Приватбанком не буде: держава має план – деталі

257

За результатами рішення суду щодо Приватбанку Президент України Петро Порошенко закликав скласти протокол доручень з відповідними пропозиціями до Мінфіну, Нацбанку, Мін’юсту, СБУ та МЗС.

“Я вношу такі пропозиції: Національному банку — звертаємось з проханням забезпечити безперебійну роботу всіх філіалів ПриватБанку й укомплектувати їх необхідною готівкою. Не допустити збоїв функціонування”, – сказав Президент.

Порошенко також закликав Міністерство фінансів проаналізувати ризики і загрози, пов’язані з можливим виконанням рішення, якщо воно вступить в силу, Окружного адміністративного суду Києва, прорахувати можливі збитки державі.

Звертаємось з проханням прискорити кваліфікаційне оцінювання, в тому числі в частині доброчесності з залученням, якщо буде потрібно, громадських активістів, для того, щоб перезапустити Окружний адміністративний суд міста Київ і забезпечити, щоб нарешті він пройшов судову реформу”, — продовжив Петро Порошенко, – до СБУ: оцінити після завершення всіх необхідних судових процедур можливості і підстави для порушення кримінальної справи за ознаками неправосудного рішення, яке було здійснене суддями”.

 

загрузка...