Великоднього перемир’я не буде. В РФ відмовляються зупинити стрілянину на свято – Геращенко

242

На переговорах Тристоронньої контактної групи (ТКГ) не вдалося досягти домовленості про оголошення “Великоднього” перемир’я.

Про це у своєму Фейсбуці повідомляє Ірина Геращенко.

Геращенко повідомила, що РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити перемир’я на свято, відмовилася взяти відповідальність за дотримання тиші в Донбасі.

Вона додала, що під час скайп-конференції на зв’язок так і не вийшов представник РФ в ТКГ Борис Гризлов, російську сторону представляв дипломат Кульмугамедов.

“РФ категорично відмовилася взяти на себе гарантії дотримання режиму тиші, вчергове повторивши кремлівські тези про « громадянську війну, внутрішній конфлікт» і необхідність « прямого діалогу» з ОРДЛО. РФ не змінює своєї тактики і виборчі перегони в Україні та їх можливі наслідки не роблять її поступливою”, – зазначає Геращенко.

Пасхальне перемир‘я мало вступити в силу 19 квітня опівдні. Представник України в ТКГ Євгеній Марчук звинуватив у зриві домовленостей Росію і її президента В. Путіна, який не зацікавлений в деескалаціі і закінченні війни на Донбасі. Й немає жодного сигналу, щоб РФ готова була змінити позицію, навпаки, чекає послаблення України і все для цього робить.

 

загрузка...