Команда Тимошенко на Запоріжжі звинуватила її у зраді на користь “Опоблоку”

1244

Кандидатка у президенти Юлія Тимошенко продала Мелітопольський осередок партії “Батьківщина” місцевому “Опоблоку” на чолі з Євгеном Балицьким, якого неодноразово помічали у сепаратиських діях. Про це заявляє голова  Мелітопольської організації ВО «Батьківщина» Марина Сажнева та її соратники.

Батьківщинівці опублікували відкриту заяву із звинуваченнями до своєї партійної керівниці, про це пише сайт РІА Мелітополь.

Cкандал в ВО “Батьківщина” розгорівся ще в липні. Тоді Запорізький журналіст Віталій Горбенко опублікував звернення мелітопольських БЮТівців до Юлії Тимошенко в якому вони намагалися донести до своєї лідерки, що Євген Балицький, провівши переговори з керівництвом обласної організації ВО “Батьківщина” банально купив місцевий осередок партії “Батьківщина” та поставив біля керма виборчого штабу голову Мирненської ОТГ Юрія Радькова.

Ця посада, пише журналіст, обійшлася Євгену Віталійовичу за 4 тис. доларів. «При цьому Євген Балицький через Радькова вирішив фінансувати передвиборчу кампанію Ю. Тимошенко». Однак, через 2 місяці Леді Ю своїм вірним соратникам, які пропрацювали на неї 13 років, не відповіла. Марина Сажнева і партактив мелітопольської «Батьківщини» у відповідь звинуватили Юлію Володимирівну в зраді і продажності.

Мелітопольці в соціальних мережах активно підтримують заяву і вчинок місцевих батьківщинівців.

– Поважаю мелітопольську команду за це рішення. Мене останній рік не покидало відчуття, що леді Ю і частина іі команди-викладають різні погляди на одні і ті ж речі. Щодо леді Ю сумнівів давно не мала, а от деяких іі соратників поважала.Тільки було незрозуміло, чи вони такі наівні і щиро стоять за “ідею”, і не бачать подвійну гру свого лідера ,чи то така тактика замилювання очей. На словах С. Соболєв (рупор ЮВТ) антиросійський, говорить патріотичні речі. А Вона не голосує у важливих принципових питаннях,навіть коли присутня, таємно зустрічається з олігархами за кордоном і т.д,тобто постійно веде свою хитро-підступну лінію. Заради досягнення своєі мети-влади-Вона піде на все, навіть на аморальний союз із ідейними ворогами. Але згадайте Мороза-він теж зробив це і підписав собі вирок як політику. Союз Батьківщини з проросійським Опоблоком та його посіпаками-це ганебний кінець брехливоі леді Ю, – пише Лариса Сиротенко.

– Я уже давно в этой партии была чисто номинально. Тимошенко кроме брезгливости, как от соприкосновения со скользкой рептилией, у меня больше ничего не вызывает. Я абсолютно не удивлена этому альянсу с Оппоблоком: грязными были ее игры от начала и до конца, только меня “сведующие ” люди уверяли, что я ошибаюсь – на самом деле, она белая и пушистая, – пише Раіда Мінгазова.

-Уважаю! Есть еще люди, для которых принципы важнее бабок, – пише Анатолій Василенко.

 – Причина заявления в том, что Радькова назначили главой избирательного штаба Тимошенко (летом). Для меня Радьков= Балицкий. Сейчас в штабе Тимошенко работает вся команда агитаторов Опоблока, из городской ячейки никого нет, – озвучила Юлія Дзивульськая.

загрузка...