Компанія «Запоріжжяобленерго» сповіщає своїх споживачів про неіснуючі борги

6246
Фото: Олександр Верьовкін

У соціальних мережах запоріжці попереджають один одного про певні «маніпуляції» з боку ПАТ «Запоріжжяобленерго». Людям приходять сповіщення про борги, яких насправді не має бути. 

На своїй сторінці у Facebook Олександр Верьовкін повідомив, що йому прийшла квитанція, де вказана заборгованість за електроенергію. Хоча, за ствердженнями автора, сплачує рахунки справно.

«Монополіст масово розсилає так звані «попередження про припинення електропостачання» на вигаданих підставах. Я також отримав папірця, в якому сказано, що нібито «станом на 01. 03. 2019 Вами не здійснено оплату за спожиту до 01. 01 2019 електричну енергію». І я повинен негайно сплатити 217 грн, бо 15 квітня «припинять постачання електроенергії». Одразу зауважу, що ніяких боргів не маю. За електрику сплачую за лічильником суворо щомісячно, і навіть з невеликою переплатою», – пише він.

Методи компанії Олександр Верьовкін назвав «терористичними діями». Зазначивши, що більшість пенсіонерів отримавши схожі «сповіщення» біжать покривати борг, не розібравшись дійсно він є, чи ні. Деякі дописувачі розповіли, що зіштовхнулися з такою самою ситуацією.

загрузка...