Кум Путіна висловив підтримку кандидату Зеленському

206

Опозиційний політик і кум російського президента Віктор Медведчук, який лобіює інтереси Кремля по Донбасу, має намір підтримати на виборах кандидата в президенти коміка Володимира Зеленського. Про це Медведчук заявив в інтервю Financial Times, пишуть «Факти».

«Если Зеленский действительно хочет мира и восстановления экономического потенциала Украины, то наша партия (Оппозиционная платформа — За життя) поддержит его действия», — заявив кум російського президента.

Як ми повідомляли раніше, свою підтримку Володимиру Зеленському висловили відомий українофоб Володимир Жириновський, депутат-єдинорос Наталія Поклонська, яка у 2014 році власними руками долучилася до анексії Криму, керівник організації “Новоросія” Павло Губаєв, екс-прем’єр міністр України Микола Азаров, що у 2014 році втік з країни, низка представників російського шоубізнесу та прросійськи налаштованих співаків з України.

Окрім цього, на російському пропагандистському каналі виходять сюжети та іміджеві програми, в яких позитивно висвітлюють діяльність Володимира Зеленського.

загрузка...